Kfason 2019

Konwent uważam za jak najbardziej udany. W stosunku do ubiegłego roku, było znacznie więcej osób, co bardzo cieszy z racji tego, że ukazuje to wzrost zainteresowania polską grozą – oby tak dalej. 

Nie sposób wymienić mi wszystkie osoby, z którymi rozmawiałem, a także innych autorów, których miałem przyjemność wreszcie poznać – obawiam się, że mógłbym omyłkowo kogoś pominąć, a bardzo bym tego nie chciał, więc pozwolę sobie nie rzucać nazwiskami. 

Bardzo podobała mi się atmosfera na Kfasonie – otwartość, ciągłe rozmowy, mnóstwo bardzo ciekawych tematów – nie wiem kiedy mi zleciał cały dzień i aż żal było opuszczać Artetekę.

Warto zaznaczyć, że w trakcie całego konwentu odbyło się wiele ciekawych paneli dyskusyjnych i prelekcji. Nie na wszystkich udało mi się pojawić, ale często w tym samym czasie miały miejsce dwa bloki, na których chciałem być. Niestety człowiek nie potrafi się rozdwoić…

Panel dyskusyjny od lewej: W. Gunia, B. Fitas, J. Bielawski, T. Krzywik

Panel debiutów uważam za bardzo udany, choć jedno pytanie sprawiło mi szczególną trudność i wymagało głębszego przemyślenia. Jakoś z tego wybrnąłem i nie sądzę, żebym wygadywał głupoty – jeżeli się mylę, to możecie mnie sprostować. Rozmowa z Wojtkiem Gunią, Jakubem Bielawskim oraz Tomaszem Krzywikiem, była niezwykle ciekawa i skłoniła mnie do późniejszych przemyśleń.

W trakcie konwentu rozdałem trochę autografów, a „Potępiona” znalazła kilku nowych czytelników.

Warto również wspomnieć, że wydarzenie zostało bardzo dobrze zorganizowane – wielkie brawa dla Magdy Paluch! Gdyby nie ona, całe wydarzenie nie miałoby miejsca.

Już nie mogę doczekać się kolejnej edycji Kfasonu! Czas pokaże, czy będę tam jako uczestnik, czy bardziej rekreacyjnie, lecz z pewnością się pojawię! 

Książkowe zdobycze z Kfasonu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s